• Свеж
Радар Отпадник А Т Про Сите Терени LT33X12. 50R R Е Лесен Камион Гума

Радар Отпадник А Т Про Сите Терени LT33X12. 50R R Е Лесен Камион Гума

DEN 4136.16
Стока
Достапно е за нарачката

Radar Renegade A/T Pro LT33 X12.50 R20 R Eoverviewte Отпадник A/T Pro е сосема нов опсег на Сите терени од Радарски Гуми што е дизајниран за возачи на кои им се потребни исклучителни перформанси надвор од патот, додека даваат тивко, непречено возење на пат. Овој опсег нуди комбинација на зголемено држење надвор од патот и ракување со одлична влечна сила. Гумите, исто така, користат специјално соединение за шари базирано на силика, кое нуди извонредна отпорност на сечење и чип заедно со целосно новиот иновативен "М-сипе", дизајниран за максимално држење во сите услови. Секоја гума има двоен страничен дизајн инспириран од Ѕвечарка, кој ви овозможува да го прилагодите изгледот на вашето возило. Страната "фанг" има дизајн на змиска глава и огради за дополнителна влечна сила, а страната"штракаат" има дизајн на змиска опашка за дополнителна заштита. Стабилноста и ракувањето се зголемуваат со широк централен блок дизајн кој не обезбедува движење на шаблонот на патот, непречено, тивко возење и промовира рамномерно абење. Оптимизираниот дизајн на блокирање на шарите обезбедува моделот да работи во хармонија со теренот за доследно влечење. Специјално соединение базирано на силика кое обезбедува отпорност на сечење и чип и зафат во сите услови. Уникатната технологија за исфрлање камења спречува дупчење и сместување на камења во шарата. Поддржана Од Програмата За Заштита На Радарот, која вклучува Изработка и Материјална Гаранција, Ограничена Гаранција за Живот на Шарите и Гаранција за Опасност од Патишта. Големина : LT33 X12. 50 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата