• Свеж
Континентал Проконтакт Т 195 65Р 91Х Бсв Цела Сезона Гуми

Континентал Проконтакт Т 195 65Р 91Х Бсв Цела Сезона Гуми

DEN 2431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Луксузна гума за турнеи за сите сезони дизајнирана за високи перформанси заедно со тивко, удобно возење, голема километража и моќни можности за сопирање. Сите временски влечење. Технологија за намалување на бучавата. Издржлива конструкција. Влијанијата и вибрациите на патот се апсорбираат за непречено возење. Зголемена реакција за прецизно ракување. Одговара : 2016-17 Хонда Граѓански ДХ 2008 Хонда Граѓански ДХ-Г 2015-19 Шевролет Круз Л 2006-07 Хонда Спогодба Вредност Пакет 2003-05 Хонда Спогодба ДХ 2013-16 Хјундаи Елантра Л 2016-17 Фолксваген Џета Трендлајн 2020-22 Нисан Верса С 2017-18 Хјундаи Елантра ЕКО 2001-02 Хонда Спогодба Вредност Пакет 2014 Фолксваген Џета Удобност Тди 2021-23 Хјундаи Елантра Претпочиташе Хибрид 2019-20 хјундаи елантра Претпочиташе 1998-2000 Хонда Спогодба Екс 2004-09 Мазда 3 Јас 2012-20 Шевролет sonic lt 2013 Фолксваген Jetta хибриден Тренд Линија 2012 Фолксваген Jetta Comfortline 2015 Фолксваген Jetta Trendline Tdi 2010-11 фолксваген Џета трендлајн 2012-17 Субару Импреза База 2018 Фолксваген Џета С 2006 Фолксваген Џета Вредност Издание И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата