• Свеж
ACDelco 15-C Вентил Во Приемник Десикант Торба Сервис Комплет Одговара изберете: 1973-CHEVROLET КОРВЕТА, 1974-CHEVROLET НОВА

ACDelco 15-C Вентил Во Приемник Десикант Торба Сервис Комплет Одговара изберете: 1973-CHEVROLET КОРВЕТА, 1974-CHEVROLET НОВА

DEN 415.84
Стока
Достапно е за нарачката

Acdelco Professional A/C Ресивер Посува / Десикант Елемент е висококвалитетна резервна компонента за замена за еден или повеќе од следниве системи на возила : HVAC. Овој премиум резервен елемент е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Професионална, премиум резервна замена. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Дополнителни Карактеристики Боја : Бела. Одговара Изберете : 1973-1976 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 1974 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 Цил 5.7 Л 1975-1976 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1973,1975-1976 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 1974-1976 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1973-1976 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1973-1976 шевролет каприс 1974-1976 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1974-1976 Шевролет МОНТЕ КАРЛО 1973-1976 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1974-1976 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1973-1976 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН 1974-1976 ОЛДСМОБИЛ ДЕЛТА 88 1974-1976 шевролет ЕЛ КАМИНО 1973-1976 понтијак гран При 1976 КАДИЛАК СЕВИЉА 1973-1976 ПОНТИЈАК ЛЕМАНС 1973-1976 БУИК ЕЛЕКТРА 8 ЦИЛ 7,5 Л 1973-1976 БУИК РИВИЕРА 1973-1976 БУИК ЛЕСАБРЕ 8 ЦИЛ 5,7 Л 1973-1976 понтијак КАТАЛИНА 1973-1976 ПОНТИЈАК ВЕНТУРА 1974.1976 ОЛДСМОБИЛ 98 1973-1976 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1976 КАДИЛАК ФЛИТВУД 60 СЕРИЈА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата