• Свеж
Awntech maui-l десен мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech maui-l десен мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Брендот на марка на Awntech, Maui-lx, десен мотор со далечинско повлекување. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Maui-lx десен мотор со далечински управувачки трева : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата