• Свеж
Коко-рико кокосова сода, Флорит Оз

Коко-рико кокосова сода, Флорит Оз

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Вкусна освежувачка сода сос од кокос од Порто Рикоинкус во оваа понуда се едно (1) шест пакувања на овој освежувачки фаворит на Порторичан! Без вештачки вкус .. уживајте во свеж вкус што ги враќа спомени! Коко-хрико.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата