• Свеж
Подложи за убавина Лаванда-миризлива помош од сол Епсом сол, 1. lb

Подложи за убавина Лаванда-миризлива помош од сол Епсом сол, 1. lb

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Без разлика дали имате уморни, преработени мускули, болка или прскање, изедначете ја убавината за натопување сол со сол од лаванда со сол, помагаат да се обезбеди потребното олеснување. Кога се меша со топла вода, таа нуди смирувачка релаксација додека седите во бањата и земате пријатен цветен мирис. Исто така, може да се примени директно со натопен завој или крпа и да се носи за континуирано олеснување. Нежната формула исто така помага во омекнување на кожата, оставајќи да се чувствувате чисто и освежено по употребата. Оваа сол за бања со лаванда доаѓа во вреќа за застој, така што сега можете да користите некои и да ги зачувате останатите за подоцна. Однесувајте се кон себе денес со лаванда-миризлива сол од Епсом од еднаква убавина. Еднаква убавина разбира дека убавината не е само длабока кожа. Со голем избор на најновите производи за убавина што ја изедначуваат убавината, ви помага да бидете најдобри вие. Подложи за убавина Лаванда-миризлива епсом Помош за натопување сол, 1,5 lb : утешува и се релаксираат прекумерни мускули. Ги смирува болките и прскањата. Ја омекнува кожата. Нето тежина 1,5 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата