• Свеж
Пливање Сина Овална Стандарден Мерач Преклопување Лагер-48 52-во

Пливање Сина Овална Стандарден Мерач Преклопување Лагер-48 52-во

DEN 1519.04
Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетен базен за трајна убавина! Нашите премиум облоги се изградени од премиум винил, што значи дека нашите облоги ќе траат подолго и ќе го одржуваат својот прекрасен изглед со години. Силните, двојно заварени шевови ќе го издржат најлошото во зима. Нашите облоги се толку цврсти што се поддржани со 15-Годишна Гаранција . Сите облоги со рамно дно наведени подолу ќе одговараат или на страничен ѕид од 48" или 52". Пливање Сина Овална Стандардна Мерач Преклопување Лагер-48/52-во.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата