• Свеж
Метро МЕТ910Ф Рачно Изработен Тепих Од Сива Слонова Коска

Метро МЕТ910Ф Рачно Изработен Тепих Од Сива Слонова Коска

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

МЕТРО САФАВИЕХ Мет910ф Рачно Изработен Тепих Од Сива / Слонова Коска Колекцијата На Метро содржи различни живописни впечатливи бои и модерни цветни дезени инспирирани од класичните дизајни. Додадете мек луксуз и смела елеганција во вашата дневна соба, спална соба, домашна канцеларија или трпезарија со еден од овие прекрасно рачно тафтувани волнени килими. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. МЕТРО САФАВИЕХ МЕТ910Ф Рачно Изработен Тепих Од Сива / Слонова Коска.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата