• Свеж
Голем покрив Широк Комода За Градите Комода За Ткаенина Комода ЗА Складирање ЕДИНИЦА ЗА Складирање НА Градите Тв Штанд СО Фиоки За Плакарот Влезот Ходникот Расадн?

Голем покрив Широк Комода За Градите Комода За Ткаенина Комода ЗА Складирање ЕДИНИЦА ЗА Складирање НА Градите Тв Штанд СО Фиоки

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа акцентна комода е одличен додаток на секоја спална соба, плакар, ходник и многу повеќе за инстант складирање. Може да се стави во главниот апартман или гостинска соба за чување облека, крпи и ќебиња. Неговиот мазен врв може да се користи за прикажување свежо цвеќе и рамки за фотографии. Вашата стилска гардероба и додатоци ќе бидат лесни за организирање. Оваа комода е погодна и за чување производи за бебиња, играчки и книги со приказни. Не само за складирање, Туку и за декорација! Карактеристики : Изработена Од цврст челик и висококвалитетна табла ОД МДФ, оваа комода е стабилна и издржлива. 7 фиоки со голем капацитет во 2 големини. Совршен за чување Маици, фармерки, ќебиња, чорапи или секојдневни додатоци. Стилската горна површина обезбедува совршена платформа за станица за полнење или албуми со фотографии за украсување на вашиот дом. Премиум вештачка кожа, со додавање на мат златни рачки и мермерна табла ОД МДФ, комодата оди добро со секој стил. Погоден за спална соба, детска соба, дневна соба, расадник, ходник, влез, плакар и многу повеќе. Површината на фиоката од вештачка кожа и мазната горна плоча лесно се одржуваат, само избришете со влажна крпа е ВО РЕД. Доаѓа со килт против врвови за да ја поправите комодата на ѕидот за дополнителна безбедност. Прилагодлив дизајн на стапалата за да ги одржува на ниво и да компензира за нерамни подови и тепих. Пакетот доаѓа со сите алатки и додатоци за брзо поставување. Спецификации : Димензии : 39.3 "L x 11.8" W x 30.3 " H. Боја : Бела. Тежина : 28 фунти. Материјал : Метална Рамка + мдф одбор и Вештачка кожа и Неткаен Материјал Ткаенина Фиока + Метална рачка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата