• Свеж
Лидијаунистар Мажи Блузи На Продажба Мажи Обични Тркалезни Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи Сина

Лидијаунистар Мажи Блузи На Продажба Мажи Обични Тркалезни Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи Сина

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Мажи Обичен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Печатена Маица Блуза Врвовкарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилските отпечатоци прават да изгледате добро веднаш штом ќе се појавите. Спарете го со вашите омилени спортски панталони, итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Прилики : дневно, спорт, дома, итн.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блузи : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Должина : 72см/28.35". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Должина : 74см/29.13". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Должина : 75см/29.53". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 76см/29.92". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 78cm/30.71". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 132cm/51.97 "Должина : 79cm/31.10" Мажите Блузи На Продажба Мажите Повик Круг Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Црна И Петок Се Занимава. Сајбер понеделник се занимава. Подарок за денот на благодарноста. Божиќен подарок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата