• Свеж
Женски Голем Врв Круг Вратот Солидна Лабава Длабоко V Шупливи Секси А-Линија Краток Ракав

Женски Голем Врв Круг Вратот Солидна Лабава Длабоко V Шупливи Секси А-Линија Краток Ракав

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Голем Врв Круг Вратот Солидна Лабава Длабоко V Шупливи Секси А-Линија Краток Ракавопис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на боја : лежерна, сексилонга : Редовно Вклопување : Плус Големина Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски краток sleeve Size Bust Shoulder Sleeve Lengths82cm/32.28"38cm/14.96"21.2 cm/8.35"71cm/27.95"M90cm/35.43"39cm/15.35"22cm/8.66"72cm/28.35"L98cm/38.58"40cm/15.75"22.8 cm/8.98"73cm/28.74"XL106cm/41.73"41cm/16.14"23.6 cm/9.29"74cm/29.13"XXL114cm/44.88"42cm/16.54"24.4 cm/9.61"75cm/29.53"XXXL122cm/48.03"43cm/16.93"25.2 cm/9.92"76cm/29.92"XXXXL130cm/51.18"44cm/17.32"26cm/10.24"77cm/30.31"XXXXXL138cm/54.33"45cm/17.72"26.8 cm/10.55"78cm/30.71" Женски Голем Врв Круг Вратот Солидна Лабава Длабоко V Шупливи Секси А-Линија Краток Ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата