• Свеж
Лопеција-Ста Женски Блузи и Блузи Обичен Божиќен Подарок Женски Екипаж-Вратот Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Кријат Кошули Со Туника За Стомак Обична Лежерна

Лопеција-Ста Женски Блузи и Блузи Обичен Божиќен Подарок Женски Екипаж-Вратот Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Кријат Кошули

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Со Вратот На Екипажот Ги Кријат Кошулите Со Стомачна Туника Облечена Секојдневна Течна Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : должина На Кратки Ракави : Сликата Покажува : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутерска Женска Блуза што добивате : 1 ЕЕЗ Врвна Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31" ракав : 22cm/8.66" Должина : 71cm/27.95" Lopecy-Sta Женски Блузи и Блузи Повик Божиќ Подарок Женски Екипажот-Вратот Краток Ракав Печатење Блузи Кријат Стомакот Туника Кошули Обичен Тече Блуза Црна Заштеди Дозвола. Материјал : Полиестер. Блузи За Жени; Блузи За Жени Мода 2023; Женски Врвови, Маици Женски Блузи И Блузи Облечени; Блузи За Жени Облечени Секојдневно; Дами Блузи И Блузи; В Блуза На Вратот Жени; Блузи Жени Блузи И Блузи Секојдневни; Женски Блузи И Врвови Мода; Кошули Со Кратки Ракави За Жени; Кошули Со Долги Ракави За Жени; Блузи Надвор Од Рамо За Жени; Блузи Од Тантела За Жени; Надвор Од Рамо блуза за жени; Блузи Со Надуени Ракави За Жени; Секси БЛУЗА За Жени; Блузи Со Плус Големина За Жени; Летна Блуза; Женски блузи; Жени Со Ракави За Вратот; Краток Ракав За Жени; Кошула За Денот На Свети Патрикс. Ако имате било каков проблем со купувањето, ве молиме испратете ни прва порака ние ќе одговориме во рок од 24 работни часа и ќе ви дадеме задоволително решение ако оној што го добивате не испадне како што очекувавте, ве молиме контактирајте не, ќе ни биде драго да замениме нов или да ви дадеме целосна наплата!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата