• Свеж
Опуштениот кратки ракави на мажите и големиот маж, опуштено кратко ракав, до големина 3XL

Опуштениот кратки ракави на мажите и големиот маж, опуштено кратко ракав, до големина 3XL

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Rock Ombre цел ден во најновиот, опуштено, опуштено погодно, во тешка категорија. 100% памук. Машинско миење ладно, измијте одделно, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо . Земја на потекло : Увезено. ФИТ : Опуштено. Должина на телото : 28 "За средна големина. 240 GSM ткаенина од памук Jerseyерси. Дизајн на ефект на омбре. Плакач со четири копчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата