• Свеж
20 луксузен бел снег декоративна кадифен порибување

20 луксузен бел снег декоративна кадифен порибување

DEN 320.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нејасниот кадифен божиќно порибување во цврсто бело доаѓа подготвено за зачувување со инструкции за нега на кадифен јамка : Самото чисто димензии : 20 "H x 10 " W материјали : полиестер 20 "луксузен декоративен бел снег декоративно Божиќно порибување, кадифен, готови- Да се ​​потпевне, само чисто место.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата