• Свеж
9' Мока Гарланд Дурал 50ЦЛ

9' Мока Гарланд Дурал 50ЦЛ

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

9u0027 X 10 Мока Гарланд Дурал 50 CL Викерман 9 'Мока Вештачки Божиќ Венец со 50 Јасни Светла : 10" Висок. 108" Долго. 50 Јасни Мини Светла. 720 Пвц Совети. Светилките осветлени од дура користат микрочипови во секој штекер, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. 1-Годишна Ограничена гаранција На Производителот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата