• Свеж
Тајни богатства брифинзи на необични чипка печатени пакети за дишење за дишење

Тајни богатства брифинзи на необични чипка печатени пакети за дишење за дишење

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајнирани со стил и удобност во умот, овие тајни богатства супер меки на необични гаќички се совршени за секојдневно носење. Направени од мека, ткаенина што може да дише овие брифинзи ви овозможуваат нахален покриеност на грбот и лента за истегнување на половината што не копа. Со мазно удобно вклопување што се движи со вашето тело и дизајн на чипка, овие гаќички се совршен додаток на вашиот Интимира колекција! Мазно удобно вклопување што се движи со вашето тело. Ткаенина за дишење. Секоја ден удобност. Истегнете ја лентата од чипка што не копа или лизга. Мекиот облик на отворите на нозете ги одржува гаќичките. 94,00% рајон, 6,00% спандекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата