• Свеж
Полипланарен WC4-B Радио Капак Црн Временски Отпорен

Полипланарен WC4-B Радио Капак Црн Временски Отпорен

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

WC4-B Радио Капак Отпорен На Временски Услови-Black Best избор за секој што бара основна водоотпорност за аудио опрема.Карактеристики : притиснете го копчето предниот покриен капак отпорен на корозија натоварен навлажнет отпорен на врата заптивка и хардвер за монтирање од нерѓосувачки челик вклученспецификации : Димензии (L x W x H)-9.8" x 4.4" x 3.9" (249mm x 112mm x 100mm)Длабочина На Монтирање - 2.94" (75mm)Отсечени димензии - 8,3" х 3,4"(210,45 мм х 87,45 мм)единечна тежина-0,50 фунти*продадени како индивидуални спецификации : тип : прекривка/Несечена : Несечен Стил : димензии на површинско сандаче : 3"х х 5"в х 10"лт : 0,8 лбсупц : 731128941233 поли - рамнински wc4 - б временски отпорни радио покритие. Совршен додаток на вашите додатоци за пловење. 2 инчи високи за 9 инчи широки за 4 инчи длабоки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата