• Свеж
Нови Скајвинч Гринфилд Производи Скајвинч Брод Големина Под 18'

Нови Скајвинч Гринфилд Производи Скајвинч Брод Големина Под 18'

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Гринфилд СКАЈВИНЧ Скај јаже Винчски Јаже Винч револуционерниот Скајвинч е различен од традиционалните макари бидејќи нема ремени или кабли за заплеткување и нема вртење на рацете на чудакот за да ве повреди, ги елиминира маките и опасностите од приколката. Едноставно оставете лак-линија прикачена на вашиот брод и одете до вашата приколка без да влезете внатре. Потоа само ставете јаже Во Скајвинч, цврсто повлечете и започнете со чудење. Патентираното тркало го фаќа јажето и лесно ги влече повеќето чамци со полесна тежина под 18 години?. Рачката на чудакот нема да се врти наназад додека не се ослободи со чкрапало за контролирана исплата. Прифаќа јажиња до 1/2? дијаметар и одговара на повеќето стандардни приколки со вклучен држач за монтирање и хардвер. За најдобри резултати, користете со 1/2? јаже со цврста плетенка со рејтинг на јачина на прекин што ја надминува тежината на бродот.Атрибути : Големина На Брод : Под 18 Години "Гринфилд Скајвинч За Јаже до 1/2" : Патентираното тркало го фаќа јажето и лесно ги влече повеќето чамци со полесна тежина под 18 години". Рачката на чудакот нема да се врти наназад додека не се ослободи со чкрапало за контролирана исплата. Крик винч прифаќа јажиња до 1/2" дијаметар и одговара на повеќето стандардни приколки со вклучен држач за монтирање и хардвер. За најдобри резултати, користете со јаже со цврста плетенка од 1/2" со рејтинг на јачина на прекин што ја надминува тежината на бродот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата