• Свеж
Зруодванс Модерен Број На Куќа, Отпорен На ' Рѓосување Отпорен На Корозија Самолепливи Броеви На Куќи Поштенски Броеви, Броеви На Врати За Станови Во Куќи Канцелари

Зруодванс Модерен Број На Куќа, Отпорен На ' Рѓосување Отпорен На Корозија Самолепливи Броеви На Куќи Поштенски Броеви, Броеви

DEN 31.84
Стока
Достапно е за нарачката

) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Име на предметот : Материјал За Број На Врата На Куќата : 304 Карактеристики Од Нерѓосувачки Челик : Отпорен На ' рѓосување, Отпорен На Корозија, Долготрајна Големина Детали : Висина : 12,7 см/5" (Прибл. Со генијална изработка, овие куќни броеви имаат мазни рабови и агли, осигурувајќи дека нема да ви наштетат на рацете за време на инсталацијата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата