• Свеж
Сив сив не'рѓосувачки челик на Булува, дијамантски часовник 98D158

Сив сив не'рѓосувачки челик на Булува, дијамантски часовник 98D158

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Геометриски пријатниот часовник со милениуми на Булова е прилично прекрасен во сивиот не'рѓосувачки челик со појавување на бирање со оригинални акнти на дијаманти. 42мм сив случај од не'рѓосувачки челик. Нараквица за прилагодување на сива не'рѓосувачки челик. Сиво бирање со маркери за прозорец и дијамантски час. Гребење отпор минерален кристал. Сребрен тон раце. Отпорен на вода на 30 метри. 3-годишна гаранција. Јапонско движење на кварц.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата