• Свеж
Denaq DQ-ADP36EH-12-Волти DQ-ADP36EH-Замена AC Адаптер ЗА ASUS Лаптопи

Denaq DQ-ADP36EH-12-Волти DQ-ADP36EH-Замена AC Адаптер ЗА ASUS Лаптопи

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ви треба адаптер за ЗАМЕНА НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за ВАШИОТ ЛАПТОП од серијата ASUS EEE? Потоа проверете го Овој Адаптер За ЗАМЕНА На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Dq-ADP36 EH-4817 За ASUS Лаптопи. Неговите димензии 4,8 мм-1,7 мм се дизајнирани за серијата ASUS EEE PC. Влез : 100 V-240 V, 0.7 А, 50 Hz/60 Hz. Излез : 12В, 3А. безбедносните осигурувачи штитат од пренапони на струја. Компатибилен СО ASUS EEE pc серија лаптопи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата