• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Chrysanthemums i Canvas Art by Color Bakery Gold Gold Gold Rame

Трговска марка ликовна уметност Chrysanthemums i Canvas Art by Color Bakery Gold Gold Gold Rame

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „хризантеми I“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата