• Свеж
Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „причина да се зјапа“ шминка - злато, црно

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „причина да се зјапа“ шминка - злато, црно

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Причина за зјапање, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Пистата Авенија Мода и глам wallид Арт Канвас отпечатоци „причина да се зјапа“ шминка - злато, црно : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за шминка за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата