• Свеж
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „инспирираат тен скрипта“ Инспиративни цитати и изреки - злато, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „инспирираат тен скрипта“ Инспиративни цитати и изреки -

DEN 623.20
Стока
Достапно е за нарачката

Inspire Tan Script, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата