• Свеж
Трговска марка ликовна уметност букет за Кицилано платно уметност од oshош Биер, црна мат, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност букет за Кицилано платно уметност од oshош Биер, црна мат, рамка од дрво

DEN 2601.60
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Букет за Кицилано“ платно уметност од oshош Биер, црн мат, дрвена рамка : уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата