• Свеж
е. л. ф. Дамка За Усни, Розова Ливче

е. л. ф. Дамка За Усни, Розова Ливче

DEN 143.68
Стока
Достапно е за нарачката

е.л. ф. Дамка За Усни, Розова Ливче, 0,078 Унца Добијте убава прецизна боја која трае со часови со овој маркер за дамки за усни богат со пигменти. Врвот сличен на пенкало ви овозможува лесно да ја нацртате бојата за професионален изглед без дамки и дамки. Внесен со хранлив витамин Е за хидратација и навлажнување на усните. Трае со часови, дамка од усни богата со пигменти, Лесно Цртајте боја за низа и без дамки Трае со часови, дамка од усни богата со пигменти, Лесно Цртајте боја за низа и без дамки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата