• Свеж
Revlon ColorStay Влага Усна Дамка, Милан Момент

Revlon ColorStay Влага Усна Дамка, Милан Момент

DEN 119.36
Стока
Достапно е за нарачката

Боја на ревлон Останете Дамка Од Влага, 88 проценти од жените сметаа дека нивните усни веднаш се хидрирани без лепливост. Натопи усни во сјајна влажна боја и кремаста влага. Практично бестежинска, кремаста, навлажнувачка дамка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата