• Свеж
Креативно конвертирање на хартија за активност на Денот на благодарноста 54 88 чаршав, брои

Креативно конвертирање на хартија за активност на Денот на благодарноста 54 88 чаршав, брои

DEN 318.24
Стока
Достапно е за нарачката

Ова Денот на благодарноста, забавувајте ги вашите деца со часови кога ќе ја поставите нивната маса со чаршав за хартија за активности на Денот на благодарноста. Овие табели со хартија ги опфаќаат мерката 54 "x 88 " и се карактеризираат со есенски игри и активности со тема со есен со црна, портокалова и бела тема. Продадени во пакувања од 3, овие чаршафи за хартија се координираат со сите материјали за забави за Денот на благодарноста. 3 Денот на благодарноста Активност за хартија од хартија. Измешани плочи за еднократна употреба мерка 54 "x 88". Написот за хартија за лесно расчистување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата