• Свеж
Пластични чаршафи за сафари во џунгла, брои

Пластични чаршафи за сафари во џунгла, брои

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Украсете ја масата во стил со овие пластични чаршафи за сафари од џунгла. Одликувајќи се со симпатични слонови, лавови и мајмуни, овој чаршав е совршена работа за осветлување на лицата на вашиот гостин. Мерење на 54 "x 102 " и се продаде во пакувања од 3, ова добро чаршав парови добро со сите други материјали за роденденска забава во џунгла Сафари. 3 пластични чаршафи за сафари во џунгла. Декоративни пластични чаршави мерки 54 "x 102". Направено од премиум пластика што овозможува трендовски изглед на забава. Совршено за секоја прослава со теми од џунгла. Може да се координира со сите други партиски партии во џунгла Сафари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата