• Свеж
Злекејико Креативна Чаша За Вода Со Слама Топлински Изолациски Потпирач За Раце Пп Сламена Чаша И Четка За Чистење Двојна Сламена Чаша 700мл

Злекејико Креативна Чаша За Вода Со Слама Топлински Изолациски Потпирач За Раце Пп Сламена Чаша И Четка За Чистење Двојна Сламена

DEN 377.28
Стока
Достапно е за нарачката

Креативна Сламена Чаша За Вода Топлинско-Изолациски Потпирач За Раце Пп Сламена Чаша и Четка За Чистење Двојна Сламена Чаша 700мл. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 370гр. големина На Пакетот : 27х10х10см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Содржи. 1x голем капацитет сламени чаши За чаши За гимнастика Кујнски Комплет Вие Сте Неверојатни Чаши За Кафе Гроздобер Чаши За Чинија Керамички Чаши За Кафе Со Капаци Чаши За Кујна Отпорни На Кршење Со Коктели, Сокови Од Мраз и Други Пијалоци! Идеален Е И За Семејства, Забави, Училишта, На Отворено И Многу Повеќе. ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Оваа Сјајна Кригла се Користи За Спорт, Во Вашиот Автомобил, На Плажа, Па Дури И За Кампување или Пешачење. Типична Употреба Вклучува Вода, Чај, Кафе, Газирани Пијалоци И . Креативна Сламена Кригла. Ладна Кригла Со Слама И Капак. Чашата За Вашиот Омилен Пијалок Дома Или. ЛЕСНИ За ЧИСТЕЊЕ - Чашите За Вода И Капаците Се Лесни За Чистење, Лесни За Пиење и Носење. Ова Е Исто Така Изненадувачки Подарок За Пријателите И Семејството. Храна Одделение Материјал. И Капакот и Обоената Чаша Се Направени ОД ПП За Храна,, Лесни, Издржливи и Лесни за Употреба, Ве Молиме Почувствувајте Дека Користите Вклучува Четка За Чистење, Овие Слатки Шишиња Со Цврста Вода Се Лесни за Изведување и Не Се Тешки за Носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата