• Свеж
Тервис Дизни-Енканто Направен Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци Ладно И Топло, 16oz, Јасно

Тервис Дизни-Енканто Направен Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци Ладно И Топло, 16oz, Јасно

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Садовите за пиење изолирани од тервис обезбедуваат крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиењето. Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни подолго и ја намалува кондензацијата за да спречи прстени на вашата маса. Силен, отпорен на удари материјал без бпа значи дека овие тамблери можат да паѓаат без да се скршат и нема да ги задржат вкусовите или мирисите. За дома или во движење, приборот За пиење Тервис е направен за моментите кога се прават спомени. Повеќето тамблери се микробранови, замрзнувачи и машини за миење садови безбедни за погодност без грижа и одговараат на повеќето држачи за чаши. Секоја класична гимнастика е гордо направена Во Америка и поддржана Од Доживотна Гаранција за да можете да купите со доверба. Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни подолго и ја намалува кондензацијата за да спречи прстени на вашата маса. Силен, отпорен на удари материјал без бпа значи дека овие тамблери можат да паѓаат без да се скршат и нема да ги задржат вкусовите или мирисите. За дома или во движење, приборот За пиење Тервис е направен за моментите кога се прават спомени. Повеќето тамблери се микробранови, замрзнувачи и машини за миење садови безбедни за погодност без грижа и одговараат на повеќето држачи за чаши. Секоја класична гимнастика е гордо направена Во Америка и поддржана Од Доживотна Гаранција за да можете да купите со доверба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата