• Свеж
Уникатни поволни цени празно мали предмети држач за картички за складирање мини коверти со повеќебојни пакувања

Уникатни поволни цени празно мали предмети држач за картички за складирање мини коверти со повеќебојни пакувања

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Мини коверти се одлични за благодарните белешки, честитки, визит -картички, родендени, свадби, забави, покани, празници, различни видови на настани и многу повеќе. Направено од издржлива и цврста хартија во убава текстура, мазна за напишување и не е лесно да се избледи. Празната површина на пликот ви овозможува да ги напишете, нацртате или печатите зборовите што ги сакате. Лесен за употреба : Вметнете ги картичките во пликот, а потоа преклопете го затворањето и ставете го лепилото или налепницата на неа за да ја зголемите затегнатоста на затворањето. Ве молиме, забележете дека овој мини плик не вклучува лепак. Единствени поволни цени празно мали предмети држач за картички за складирање мини коверти со повеќе болни 60 пакети стил : мини. Материјал : хартија. Дебелина : 0,5мм / 0,02 инчи. Севкупна димензија : 11,5 x 8.2cm / 4,5 x 3,2 инчи (L*W). Содржина на пакет : 60 x мини коверти (секоја боја за 10 компјутери).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата