• Свеж
Борке Жолта Мултифункционална Четка За Чистење, Мала Четка За Чистење Нокти Со Рачка, Четка За Перење Алишта За Чистење Чевли

Борке Жолта Мултифункционална Четка За Чистење, Мала Четка За Чистење Нокти Со Рачка, Четка За Перење Алишта За Чистење Чевли

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Влакната се вистинската вкочанетост за сечење на ѓубриња од сапун без да бидат премногу вкочанети. Овие четки со тврди влакна за чистење асло се погодни за употреба во градинарството за чистење на вашите алатки и саксии. Четката за чистење на влакната може ефикасно да ја исчисти нечистотијата што тешко се чисти без да предизвика оштетување . Quality & Издржлива Четка За Чистење Q Висококвалитетни и издржливи влакна, силни, но не остри, нема да се наведнуваат по употреба. Високо издржливиот и висококвалитетен материјал за тело ја прави четката за перење цврста и долготрајна. Удобното чувство на рака и соодветната големина ве прават добро расположение при чистење на домот. Влакната се вистинската вкочанетост за сечење на ѓубриња од сапун без да бидат премногу вкочанети. Quality & Издржлива Четка За Чистење Q Висококвалитетни и издржливи влакна, силни, но не остри, нема да се наведнуваат по употреба.За овој производ е погодна За кади, ѕидови од плочки, работни површини, мијалници, подови, завеси, чаршафи, чевли, облека и простории за перење, кујни, бањи,канцеларија. Qurdic Минималистички Стил На Дизајн Que четката има светла шема на бои и рационализиран дизајн. Удобното чувство на рака и соодветната големина ве прават добро расположение при чистење на домот.Нелизгачкиот и ergономскиот дизајн ја прави четката за перење лесна за држење и погодна за рачна употреба. Работи одлично на кади, ѕидни или подни плочки. Третман на механизам за грубо зрно на површината на четката, дизајнот што не се лизга го прави зафатот поудобен. Четката за чистење на влакната може ефикасно да ја исчисти нечистотијата што тешко се чисти без да предизвика оштетување .Нелизгачкиот и ergономскиот дизајн ја прави четката за перење лесна за држење и погодна за рачна употреба. Qurdic Минималистички Стил На Дизајн Que четката има светла шема на бои и рационализиран дизајн. Една основна четка за чистење за чистење во домаќинството. Expless четка За Повеќенаменско Чистење Quosh четка За чистење Со Меки влакна е погодна за кади, ѕидови од плочки, работни површини, мијалници, подови, завеси, чаршафи, чевли, облека и простории за перење, кујни,бањи, канцеларија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата