• Свеж
Чевли за плетен фустан од да Нил

Чевли за плетен фустан од да Нил

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Воведување на Нил, инспириран од нашиот иконски чевли за плетен фустан Ерик, стил што едноставно не можеме да изгледаме како да го чуваме на полиците. Метални очни капаци и јазиче на врвот на потпетицата овој дизајн на чипка од Daxx за ненадминлив стил. Бејзи ткаенина горе, флексибилна надворешна плоча и удобна пена од 4 мм ™ стапало ја комплетираат оваа силуета за леснотија на чекор и максимална поддршка. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : Филон. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата