• Свеж
Нови Обични Женски Чевли, Удобни Кожени Мокасини Со Исечоци, Сандали Со Мек Ѓон Со Низок Врв Обични Чевли За Пешачење

Нови Обични Женски Чевли, Удобни Кожени Мокасини Со Исечоци, Сандали Со Мек Ѓон Со Низок Врв Обични Чевли За Пешачење

DEN 335.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис На Производот Што Го Прави Овој Був Нови Обични Женски Чевли Да Биде Одличен Избор? Карактеристики : Исечени Кожни Мокасини Станови Сандали имаат шупливи капчиња моделот е модерен и дише. Мекиот издржлив ѓон Нуди Амортизирање Под Целото Стапало за Оптимална Удобност. Флексибилен, Лесен и Супер Удобен! ви дава пообично и порелаксирано чувство. Лизгање На Станови За Одење Чевлите Може да се Носат со Разновидна Облека и Се Погодни за Различни Прилики. ==================== Спецификации : Единствен Материјал : Гума. Стил : Секојдневен, Едноставен, Спортски. Облик На Пети : Кружен Прст. Тип На Ставка : Станови Чевли. Пакетот Вклучува : 1 пар * Комфорни Мокасини За Жени. ==================== Забелешки : Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите Вистинската Големина За Вас, За Да Не Купите Погрешна Големина За Да Предизвикате Непријатни Чувства. Поради Рачни Мерења, Ве Молиме Дозволете Мали Отстапувања Во Мерењето. Поради Различните Ефекти На Екранот И Осветлувањето, Вистинската Боја На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Бојата Прикажана На Сликата. Quollow Cuttout Design quott рамните сандали имаат Издлабена Шема На Капчиња Е Стилска и Дише, исечоците исто така обезбедуваат чевлите да дишат слободно. дури и во жешкото лето,секогаш одржувајте ги нозете удобно и суво чувство. Quest летни Анти-Лизгачки Сандали_ Нашите Гумени Ѓонови Што не Се Лизгаат, Спречува лизгање и паѓа на земја за ваша заштита, можете да им го подарите како подарок на вашите старешини или пријатели, чувствувам дека тие ќе почувствуваат дека сте се погрижиле многу за нив кога ќе го добијат овој подарок. Questle Lest За Носење Flack Loafers, мекиот материјал на врвот го олеснува соблекувањето на чевелот и облекувањето,не толку незгодно за облекување како другите чевли,Совршено За постарите лица. Quofforture foafers Женски Чевли меки и удобни,што ве прави полесни при одење.Дајте ви повик, опуштено чувство, Може да одговара на секоја облека, како што се здолништа, панталони од костум, шорцеви итн., е вашиот неопходен пар чевли во жешкото лето. Qéstrishe широко користени q Стилски Женски Сандали Подигнете Го Вашиот Изглед За Работа/Викенд. без разлика дали се одмарате дома, шетате надвор, пазарувате во супермаркет или излегувате на прошетка итн., сето Ова Може да го носи овој чевел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата