• Свеж
Менс Се Лизга На Чевли За Пешачење Машки Патики Мода Со Голема Големина Лесни Удобни Чевли Патики Нелизгачки Обични Чевли За Трчање Обични Обучувачи За Мек Ѓон Што

Менс Се Лизга На Чевли За Пешачење Машки Патики Мода Со Голема Големина Лесни Удобни Чевли Патики Нелизгачки Обични Чевли За

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис на производот Опис : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен, фустан во плакарот, лесно може да се облече нагоре или надолу, удобен за носење, може да се носи цел ден. ● Модерен натпревар за совпаѓање со вашите високи потпетици или сандали, станови, апостолки и сандали за уживање во студените летни денови. ● Затворање прилики : Разноврсен фустан за лежење дома или извршување задачи. Совршен долг фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење и семејни собири. Увезени. Гумен ѓон. ?7-15 ??? ????????€Добредојдовте на jpqw е qw : ?Најдобри подароци за жени/сопруга/девојка/себе? Понудено ОД ЈПОКВВо Рок од 24 часа од пратката : 3-7 дена; стандард : 7-15 дена. Најниска во целата мрежа, најбрзата логистика, секое незадоволство може да биде вратено или заменето, па со доверба.Можете да ја изберете големината и бојата што ја сакате на сликата. ?7-15 ??? ????????®Удобен Горен@ : машките женски чевли за патеки користат еластичен и дише горен дел со одлична флексибилност, мрежеста обвивка што ја отстранува Влагата за максимален проток на воздух и дишење за да се спречи мирис на стапалото.овозможува слободен здив на нозете кога пешачите или патеките, Одржувајте ја ногата ладна и без мирис цел ден. ?7-15 ??? ????????●Гумен Ѓон Што не Се Лизга Q : чевли за Пешачење за мажи користат ГУМЕН ѓон ЕВА, Гумениот Ѓон Против Лизгање е издржлив и флексибилен, може слободно да се витка со вас за зголемена удобност, со агресивен стисок,прецизно држење и заштита,додека трчањето Ве Спречува да се лизгате, за сите површини и терени, обезбедете соодветна заштита за вашето слободно одење. ?7-15 ??? ????????€Погоден За Многу Прилики : дневни чевли за трчање за мажи жени, Совршени За внатрешно или надворешно одење, трчање, планинарење, атлетика, тренинг, кампување, патување, фудбал, кошарка, тенис, бадминтон, физички exercises.It пешачки чевли, патики, чевли за трчање, чевли за џогирање, спортски патики во теретана, еластични патики, флексибилни тренинзи. ?7-15 ??? ????????①Совети : нашата големина е стандардна големина, ве Молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите. ако имате какви било прашања, испратете ни порака директно Преку Амазон, ние сме тука да помогнеме! може да ја подобри безбедноста на вашиот спорт, прецизниот ergономски дизајн може да се користи како чевли за трчање за да се спречи паѓање поради напорни вежби,за да уживате во неспоредливото задоволство од слободното.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата