• Свеж
Машка машка чика чика чика

Машка машка чика чика чика

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подигање со низок профил, изграден за флексибилност и durabilty, машката раб нуди стабилна влечење во текот на целиот ден. Овој чизми за пети на пети Chukka има цврста надворешна плоча што ќе додаде карактеристичен допир на вашиот обичен изглед. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлива синтетичка гума од гума. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување, во кое има сопствени очни капаци и класичен хардвер Lugz. Подготвена јака и јазик за удобно вклопување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата