• Свеж
Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој багажник од Ванс Ко ќе работи прекувремено за вас, како што го носите во канцеларијата, продавницата и насекаде на друго место. Маршал е иконска силуета во Челси со влечење и се протега од двете страни. Овој изглед на носење на кое било место е направен со врвен велур со велур што седи на перничето. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 5 мм перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата