• Свеж
Прашок со вкус на ванила, - 14. Канистри од Оз

Прашок со вкус на ванила, - 14. Канистри од Оз

DEN 38.08
Стока
Достапно е за нарачката

Несквик во прав измешан со млеко со малку маснотии обезбедува протеини, калциум и други хранливи материи за да го започнат денот. Несквик во прав со вкус на ванила : Помага во градењето силни коски. Обезбедува протеини, калциум и други хранливи материи за да го започнете денот. Засилено со калциум. Засилени со други основни витамини и минерали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата