• Свеж
Атлетски работи мажите без шоу чорапи. 6-пакет

Атлетски работи мажите без шоу чорапи. 6-пакет

DEN 239.52
Стока
Достапно е за нарачката

Постигнете ја крајната удобност и вредност со овие атлетски дела без шоу чорапи во лесен, удобен пакет со 6 пар. Влагата за влага се оддалечува од пот за брзо сушење изведба што е во чекор со вашиот активен животен стил. Пријатното плетење нуди контурирана вклопување што ви треба во активен чорап. Без разлика дали сте на работа, работите надвор или легнувате дома, ќе го најдете удобниот атлетски перничен ѓон го обезбедува тој дополнителен слој на поставена заштита и издржливост за целодневно носење. Исклучиво на. Материјал : 74% памук/23% полиестер/2% спандекс/1% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 6 пара чорапи. Големина : одговара на големини на чевли 10-13. Карактеристики : Мека истегнување плетено; Рбебна плетена јака; Влагата на влагата на Driworks ве одржува суво и удобно; перничен ѓон. Машки без шоу чорапи со 6 пакувања од атлетски дела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата