• Свеж
Chaps Sport Man's Multi Color Stripe Stipe Sucks Sucks 6-Pair пакет

Chaps Sport Man's Multi Color Stripe Stipe Sucks Sucks 6-Pair пакет

DEN 223.20
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете го подготвувањето на нивниот изглед во класичен американски стил со спортови чорапи со повеќе бои со ленти. Инженерски за удобност, секој пар во овој 6-пакет машки атлетски чорапи е плетена со мека, рециклирана мешавина од полиестер и амортизирање во подножјето. Вентилираните детали за плетењето на мрежата обезбедуваат дишење со вградена поддршка за лак за совршено вклопување. Увезени. Се вклопува во големината на чевлите 6-12.5. 6 пар по пакет. Поддршка за лакот за останување на лакот за удобност, стил и вклопување. Дишејќи зони за вентилација на мрежи за да се одржат ладни и удобни. Перничен ѓон за оптимална удобност. Лого на плетени поглавја. Мазен цвест на пети.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата