• Свеж
Чудоверот за чудо чудо 502-жени, распрскувачки панталони за нозе

Чудоверот за чудо чудо 502-жени, распрскувачки панталони за нозе

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Panterенската панделка за одблесоци од чудо е дизајниран да создаде слаб изглед што ги разоткрива сите форми и големини. Специјалното истегнување на движењето, ткаенината со висока конец обезбедува мазен, издржлив квалитет што одговара на кривините на вашето тело за трајна удобност. Вентилираните дното на ногата на пламенот се прилагодени да се драпираат добро над чевлите. Оваа панделка на одблесокот има целосна половината за влечење со половина еластична еластична. Подемот удобно паѓа веднаш под природната линија на половината, со поголем пораст на грбот за дополнително покритие. Пантерот на ногата на чудата ги надминува традиционалните стандарди во индустријата со фантастична вредност. Pantенски панталони за одблесоци Панталони | 360 степени на движење Флексибилно вклопување ткаенина | Womenенски вклопување со отворање на ногата на одблесокот | Задна еластична половината со целосна прилагодлива влечење | Преден пораст седи малку под природната половината | Задното се крева малку повисоко за повеќе покриеност | Две пространи џебови за слабини | Две џебови на задниот дел | Една јамка за комунални услуги | Вентилирано дно | 65% полиестер/35% памук активен двојник женски пламен за ногата. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Womenените се вклопуваат со отворање на ногата на одблесокот. Назад еластична половината со целосна прилагодлива влечење. Предниот пораст седи малку под природната половината. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата