• Свеж
Грејс - женски патент за карго за одблесоци

Грејс - женски патент за карго за одблесоци

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Wonderwink Wonderflex е за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлив, истегнување ткаенина со стил за секој професионалец. Изработена во мека, ткаенина богата со памук, картонски панталони за нозе Грејс Флеј, даваат луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Прилагодените детали вклучуваат пошироко отворање на нозете со дното на отворите, задниот еластичен половината со целосна влечење, странични и предни шевови за дополнителна издржливост и јамка за банџи до додатоци за куки. Во вистински стил на комунални услуги, четири пространи џебови обезбедуваат доволно простор за складирање за секојдневните најважни работи. Назад еластична половината со целосна влечење на мрежни мрежи. Еден карго џеб, еден заден џеб со потсмев со стрела и банџи на горниот агол за да ги закачите вашите додатоци, трикратно игла зашивање на отворите на предните џебови. Чудофлекс Ле Баџ од десната страна на носителот создавајќи јамка за комунални услуги. Двојно-игличкото зашивање од страничните шевови додава дополнителна издржливост. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата