• Свеж
Комода Со Фиоки-Кула За Складирање Ткаенина, Организаторска Единица За Дневна Соба, Ходник, Плакари И Расадник-Цврста Челична Рамка, Дрвен Врв И Канти За Ткаенини С?

Комода Со Фиоки-Кула За Складирање Ткаенина, Организаторска Единица За Дневна Соба, Ходник, Плакари И Расадник-Цврста Челична

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетни дрвени табли, дрвен врв обезбедува тврда површина за поставување чаши, светилки, книги и сл.Модерна технологија, погодна за повеќето стилови на декорација; лесен за составување; максимално оптоварување : 70 фунти.Стапалата за израмнување со завртки лесно се прилагодуваат на нерамна земја и го штитат подот од гребнатини. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА-Структурирана со моќна метална рамка и издржлив дрвен врв ОД МДФ; Содржи 9 отстранливи фиоки со дрвени рачки што лесно се влечат; Држени со 4 прилагодливи пластични ногарки кои спречуваат гребнатини на вашиот под; иновативниот дизајн на попречната шипка на задната страна ја подобрува стабилноста на производот; комодата може да се прицврсти на ѕид со завртки. ИЗДРЖЛИВА ТКАЕНИНА-предната страна на фиоката е конструирана со врвна катјонска полиестерска ткаенина; околните страни се покриени со синтетичка ткаенина што дише, неткаен; Овозможува лесна нега-едноставно избришете ја со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ-Доаѓа со детални упатства за инсталација без проблеми; сите парчиња и додатоци се вклучени во пакетот; Склопувањето бара само да прицврстите неколку завртки. РАЗНОВИДНА ШЕМА на БОИ-Нагласува елегантен, модерен дизајн кој комбинира врвни фиоки од темно сива ткаенина, цврста црна метална рамка и дрвена маса; Совршен За дневни соби, спални соби, ходници, влезови, плакари, расадници итн. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ-комодата јитахом 9-фиока погодно ја организира вашата облека, шалови, чорапи, Маици, панталони, очила за сонце, книги, мали играчки итн.; Вкупни димензии : 39.4 "L x 11.8" W x 39.4 "H; големи димензии на фиоката : 18.1 "L x 11" W x 8.5 "H; мали димензии на фиоката : 11.8" L x 11" W x 8.5" H. Добро Се препорачува Фиксирање на комодата за ткаенина на ѕидот. Ве молиме следете ги упатствата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата