• Свеж
Манор Парк во средината на век модерна 6-фигура дрвена облека, цврста црна боја

Манор Парк во средината на век модерна 6-фигура дрвена облека, цврста црна боја

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Создадете спална соба што одговара на вашиот стил со модерниот парк со двојно дрво од 6-век од 6-век. Функцијата за фиока ви овозможува безбедно прикажување накит или омилени предмети за домашни украси. Со вкупно шест фиоки, ова парче ви дава многу опции за складирање. Користете ги двете фиоки за акцент за да чувате помали поседи, додека ги чувате вашите бујни џемпери во долните четири фиоки. Со ретро-инспириран метален хардвер и зашилени нозе, оваа фустан ќе покани модерно чувство од средниот век во вашата спална соба. Можете да го надградите изгледот на вашиот дом во одржлив стил, поради изградбата на одговорност на ова парче собрано бор дрво. Пар со модерна мерка на дрво од средниот век од средниот век од 2-фигура за кохезивен изглед. Манор Парк од средниот век модерна 6-фигура дрвена облека, цврста црна : модерен стил од средниот век. Цврста црна завршница. Вкупно 6 фиоки. Ретро-инспириран метален хардвер. Подреден врв. Тркалезни, заострени нозе. Направено од одговорно собрано бор дрво. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 45 "H x 30" L x 16 "W. Пакувани димензии : 9" H x 42 "L x 20" W.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата