• Свеж
WonderWink W Поло Јака Чистење Врвот За Жени Со Перформанси Панели

WonderWink W Поло Јака Чистење Врвот За Жени Со Перформанси Панели

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Поло женски врв за чистење тоа е сериозно за удобноста. Дел од нашата омилена Линија W123 На клиентите, ве одржува удобни и фокусирани на работата со супер-мека 100% полиестерска 4-насочна ткаенина за истегнување. Страничните и задните панели изработени од ткаенина за изведба на микро пике што дише ви помагаат да бидете суви и да се движите без ограничувања. И за цртичка стил, паднатиот јарем на рамото ја завршува работата. Еве зошто ќе ви се допадне овој поло пилинг : удобниот плакет лежи совршено секој пат. Џебот на градите со отвор за пенкало помага да ги ослободите рацете. Јамката на значката на рамото ја држи ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА подалеку од патот. Достапно во повеќе бои за да одговара на вашите униформи за чистење. Изработен од супер-мек 100% полиестер со 4-насочно истегнување. Отстранување на влага и брзо сушење за да бидете свежи. Ткаенината за лесна нега е отпорна на собирање, отпорна на избледување и отпорна на брчки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата