• Свеж
Boahaus Kira модерна суета за шминка со фиоки, широко огледало, црно обоено, за спална соба

Boahaus Kira модерна суета за шминка со фиоки, широко огледало, црно обоено, за спална соба

DEN 4159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го изгледот на вашата спална соба со новиот Boahaus Kira Modern Makeup Vanity Desk. Оваа стилска, црна завршница и функционална суета биро обезбедува одлична таблета за да ја поставите целата ваша козметика и најважните производи за убавина. Модерната табела Boahaus Kira Modern Makeup Vanity има и 3 фиоки кои обезбедуваат доволно простор за складирање и се дизајнирани да ги одржуваат вашите работи организирани и лесни за наоѓање. Оваа зачудувачка суета биро со широко распространето огледало е совршен додаток, обезбедувајќи удобен и практичен начин да се подготви за денот. Изработено е од 100% произведено дрво што обезбедува издржливост и долговечност. Надградете ја вашата спална соба со оваа модерна и елегантна табела за суета за шминка денес! Мерки 53.5 '' H x 35.4 '' W x 15.7 '' Д. Собранието е потребно. Капацитет за складирање : Табелата Кира Ванити Табели 3 фиоки за обилен простор за складирање, обезбедувајќи погодно и организирано решение за одржување на најважните производи за убавина. Секоја фиока е доволно голема за да складира најразлични предмети, како што се шминка, додатоци за коса, накит и други мали предмети. Со оваа суета, ќе можете да ги задржите вашите предмети затегнати и лесно достапни, осигурувајќи дека вашата суета останува чиста и без нерешена . заштеда на простор : бирото за суета Кира е решение за заштеда на простор за вашата спална соба или соблекувалната. Неговиот компактен дизајн ви овозможува да го зголемите вашиот простор, додека сè уште обезбедувате доволно складирање за вашите најважни работи за убавина . Широко огледало : Оваа суета маса има широко огледало што е совршено за секоја спална соба или соблекувалната. Широкото огледало обезбедува совршен одраз, што го олеснува да ја видите целата ваша облека или да го проверите вашиот изглед пред да излезете . Лесно за склопување и чистење : Сите додатоци имаат вклучен детален прирачник, па затоа е лесно да се соберете. Исто така, можете да користите влажна крпа за директно да ја замачкате. Ви олеснува да го одржувате тоа . Поддршка за клиенти до 100% задоволително искуство : Boahaus ќе обезбеди професионална услуга за клиенти на секој клиент пред и по купувањето. Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта или телефонски повик, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволително решение.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата