• Свеж
Рејчел Зое Бургундија Ремзи Пил и Заптивна позадина

Рејчел Зое Бургундија Ремзи Пил и Заптивна позадина

DEN 608.00
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајнирано од Рејчел Зое, оваа метална позадина за кора и стап нуди модерно преземање на класичен геометриски дизајн. Влезено во злато, оваа сложена геометриска шема седи на врвот на богатата бургундска позадина за без напор да додаде боја и шик стил во која било просторија. Бургундија Ремзи Геометриска кора и стапче за стапчиња доаѓа на една ролна која мери 20,5 инчи широк до 18 метри. Златна геометриска уметност деко кора и стапче за стапчиња дизајнирани од Рејчел Зое. Излупете и држете се за да нанесете, повлечете се за да се отстрани. Рејчел Зое x Нувалпапер е безбеден за wallsидови и не остава зад себе леплив остаток. Лесно може да се репозиционира додека инсталирате. Рејчел Зое X Nuwallpaper се држи до која било мазна, рамна површина - совршена за DIY проекти. Идеално за изнајмување или украсување дома. Доаѓа на ролна од 20,5-во x 18-метри и опфаќа околу 30,75 квадратни метри. Дизајн повторување на 10.4-во. Овој производ не треба да се нанесува на текстурирани wallsидови - мазна чиста, суво, насликана површина само (без нелеплива боја или остаток од сапун).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата