• Свеж
Брустер Медисон Сребрена Француска Цветна Позадина

Брустер Медисон Сребрена Француска Цветна Позадина

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа сребрена, црно-бела позадина е забавна софистицираност за вашите ѕидови со впечатлив француски цветен дизајн во луксузни детали за подигнати мастила. Однапред залепен неткаен материјал; 25-во повторување, директно совпаѓање; Се Пере и се соблекува; 20,5-во ролна долга 33 стапки; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата