• Свеж
Nuloom Rose Stripe Stripe памук Flatweave Tassel Area reg, 9 '12', сина

Nuloom Rose Stripe Stripe памук Flatweave Tassel Area reg, 9 '12', сина

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој обичен шарен килим со ресни е рачно изработен од памук и волна. Тоа е елегантна, едноставна и освежувачка лесна. Изберете или од колорит за повеќе наутички или неутрален изглед и чувство. Ресни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата